Esileht > Visioonikonverents 2018 > Registreerunud

Aiandusliidu konverentsist osavõtjad

Eesnimi Perenimi Ettevõte
1 Elmar Zimmer Seedri Puukool OÜ
2 Ranet Roositalu Joosepi talu
3 Madli Tramm Joosepi talu
4 Paavo Potsus Aran PM OÜ
5 Aivar Rehemaa Aran PM OÜ
6 Lauri Kasvand Halika Õunatalu OÜ
7 Karin Arop Akaatsia Talu OÜ
8 Rainer Arop Akaatsia Talu OÜ
9 Kaire Truija LilledEst OÜ
10 Kristiina Laurson LilledEst OÜ
11 Karin Neem Karin Neem FIE
12 Jaak Ungerson Nurmiko AS
13 Mihkel Saar Hansaplant OÜ
14 Birgit Nool Hansaplant OÜ
15 Riina Koppelmann Hansaplant OÜ
16 Endel Ojamets Ojametsa Peetri talu
17 Liidia Klaas Liidia Klaas FIE
18 Külli Kambek Külli Kambek FIE
19 Andres Monvelt Vääna Puukool OÜ
20 Priit Põldma Aiateave OÜ
21 Lõive Tärn Betle Grupp OÜ
22 Gunnar Tärn Betle Grupp OÜ
23 Margus Vahtramäe Kanepi Aiand OÜ
24 Merilin Saksing Kanepi Aiand OÜ
25 Reelika Mehine Kanepi Aiand OÜ
26 Marite Irashina Kanepi Aiand OÜ
27 Anti Tomson Vana-Peetri talu
28 Kalle Reiter Sagro AS
29 Madis Kahu Sagro AS
30 Mart Ruumet Matogard OÜ
31 Raivo Külasepp Grüne Fee Eesti AS
32 Jana Blok Grüne Fee Eesti AS
33 Eneli Feldmann Grüne Fee Eesti AS
34 Jane Rämson Grüne Fee Eesti AS
35 Eve Valk Grüne Fee Eesti AS
36 Indrek Naudi Hansaplant OÜ
37 Valdis Kaskema Kindel Käsi OÜ
38 Helen Kaskema Kindel Käsi OÜ
39 Johannes Valk Pae OÜ
40 Tiia Palits Pae OÜ
41 Margus Kopp Fragarius OÜ
42 Riho Pruuli Pruuli Puukool OÜ
43 Väino Eskla Väino Eskla FIE
44 Veiko Pak Kadarbiku Köögivili OÜ
45 Tiit Juhani Plantex AS
46 Tea Juhani Plantex AS
47 Kersti Rannamäe Plantex AS
48 Ülle Pekk Plantex AS
49 Piia Pääso EMÜ
50 Triin Luksepp MES
51 Kristine Volens EMÜ
52 Liina Arus EMÜ
53 Ülle Põrk EMÜ
54 Tiina Puusepp EMÜ
55 Urmas Roht RAK
56 Margit Olle ETKI
57 Roland Rool Hortinet OÜ
58 Ulvi Moor EMÜ
59 Leila Mainla EMÜ
60 Kersti Kahu EMÜ
61 Kadri Karp EMÜ
62 Marge Starast EMÜ
63 Veronika Sulg EMÜ
64 Kati Keert EMÜ
65 Mariana Maante-Kuljus EMÜ
66 Marge Olo Baltic Agro AS
67 Heinrich Raidoja Raidohei OÜ
68 Triin Luksepp MES
69 Janelle Joakit Baltic Agro AS
70 Indrek Teder Baltic Agro AS
71 Merike Aomets RAK
72 Liisi Kont RAK
73 Katrin Pärn OÜ Metste Aiandustalu
74 Mari Oad Hansaplant OÜ
75 Urmas Arumäe Arumäe ja Sipari
76 Illar Lemetti Maaeluministeerium
77 Dace Freimane Ministry of Agriculture LV
78 Andrejs Vitolinš Nursery Association LV
79 Marite Gailite Latvijas darznieks
80 Edīte Strazdiņa Mūsmāju Dārzeņi KS
81 Janis Lepsis Auglu Nams
82 Raimonds Jansons Läti Vabariigi Suursaatkond
83 Annely Lillepea Hansaplant OÜ
84 Getriin Hermlin Rikets Tootmine OÜ
85 Madis Pennar Hortiteh OÜ
86 Ilona Toobal Hansaplant OÜ
87 Margot Roose Hollandi Saatkond
88 Kadri Pedas Hollandi saatkond
89 Alvar Kamenik Intsu Talu
90 Hedi Kaldmäe Eesti Maaülikool
91 Reelika Rätsep EMÜ Polli AK
92 Kristo Burk Füüsiline isik, alustav puukoolipidaja ja läti keele tõlk

93 Meelika Sander-Sõrmus Äripäev
94 Terje Prisk OÜ Rohenurk
95 Kerli Ats Eestimaa Talupidajate Keskliit

96 Katrin Rannik Maaeluministeerium
97 Ülle Kasepuu Kasepuu talu
98 Mart Kasepuu Kasepuu talu
99 Toivo Univer Eesti Maaülikool
100 Irene Univer Eesti Maaülikool
101 Jüri Laur Raudepere OÜ
102 Siret Sommer Raudepere OÜ
103 Karol Kõrm Horticom OÜ
104 Marili Jaama Horticom OÜ
105 Kristiina Karu Horticom OÜ
106 Katrin Pajumägi Horticom OÜ
107 Helina Sepper Horticom OÜ
108 Kati Maaker Horticom OÜ
109 Liis Nõmmann Horticom OÜ
110 Madis Kahu Sagro AS
111 Merjan Savila Maaeluministeerium
112 Ingrid Tamla Berner Eesti OÜ
113 Marika Arula Põllumajandusamet
114 Linda Ajaots Rannu Seeme OÜ
115 Lylian Meister Hiiumaa Ametikool
116 Vahur Tõnissoo Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
117 Inese Ozola Ministry of Agriculture of Latvia