Märgi kasutajad

Eestis Kasvatatud märgi kasutajad seisuga 01.05.2019

Firma Telefon E-mail Märki kandev toode
Aed ja Muru OÜ 55928052 info@muru.ee Muruseeme “Eesti ilumuru”
Aran PM OÜ 5513279 paavo@aranfarming.eu Maasikas
Betle Grupp OÜ 56466014 betle@maasikad.net Maasikas, vaarikas, mustikas
Cubed Activity OÜ 58551114 riho.forsel@mumammu.eu Marja- ja köögivilja krõpsud
Flores Aed OÜ 5047669 peep@floresaed.ee Lilled erinevad
Grüne Fee Eesti AS 7488010 info@grynefee.ee Värske kurk, salat ja maitseroheline
Hansaplant OÜ 5286055 mihkel@hansaplant.ee Istikud ja lilled erinevad
Intsu talu 5142330 info@intsu.ee Tomat
Joosepi talu 5042310 info@joosepitalu.ee Maasikas, vaarikas
Kadarbiku Köögivili OÜ 6717707 kadarbiku.koogivili@gmail.com Köögivili
Kaeralill OÜ 56674915 kaeralill@hot.ee Suvelilled
Kanepi Aiand OÜ 5298986 info@kanepiaiand.ee Suvelilled
Koorti Köögiviljad OÜ 5159273 janek@koortikartul.ee Kartul
Kristi Aed OÜ 56489519 raivo@kristiaed.ee Maasikas
Laari Talu OÜ 5084646 laaritalu@gmail.com Maasikas
Laheotsa OÜ 6782523 info@laheotsa.ee Porgand, peet, sibul, toidukartul
Maurus Kirjastus OÜ 59196117 triin@kirjastusmaurus.ee Põhikooli õppematerjalid
Mesilase Agro OÜ 53420398 aivar@mesilaseagro.ee Küüslauk
Metste talu 5124698 katrin@metstetalu.ee  Köögivilja taimed, köögivili erinev
Nurmiko AS 6737520 jaak@nurmiko.ee Lilled erinevad
Older Seeds OÜ 6041730 siim.older@olderseeds.ee Seemned
Plantex AS Juhani Puukool 5089475 info@plantex.ee Istikud erinevad
Päidre Puukool 4358692 paidrepuukool@hot.ee Istikud
Rikets Tootmine OÜ 5023646 getriinhermlin@gmail.com  Suvelilled
Sagro AS 6796830 info@sagro.ee Kapsas, kaalikas, peet, tomat, kirsstomat, kurk, kartul, suvelilled
Sepalilled OÜ 53937715 sepalilled@gmail.com Köögivilja- ja maitsetaimed
TÜ Eesti Aiandustootjad 5206583 info@aakreaed.ee Õunad
TÜ Vasula Aed 5251979 vasulaaed@hot.ee Õun, ploom
Veeta OÜ 56608773 veeta.info@gmail.com Värske, soolatud kurk